O nas

1. HEAD COACH ŁAPKA MICHAŁ

Brązowy Pas BJJ pod Carlson Gracie oraz Wilson Junior, Czarny Pas w Judo 1 Dan. Utytułowany czołowy Polski zawodnik. Multimedalista Mistrzostw Polski BJJ. Człowiek o silnej charyzmie, entuzjasta Sportu. Kocha nauczać, tworzyć nowe rzeczy, uwielbia zdrową i sportową rywalizację oraz pracę z dziećmi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o stopniu naukowym mgr. Nauczyciel , pedagog. Instruktor mieszanych sztuk walki. Doświadczenie w sportach walki zbiera od 13 roku życia aż do tego momentu. Nieustannie szukając inspiracji, wiedzy i rozwoju.

2. Instruktor ŁAPKA MACIEJ

Niebieski Pas pod Carlson Gracie oraz Wilson Gracie. Młody perspektywiczny zawodnik BJJ. Pomaga w prowadzeniu grup dzieci.

b) Historia 

Carlson Gracie był jedną z najważniejszych postaci jiu jitsu i nadal jest uważany za jednego z najlepszych przedstawicieli tego sportu zarówno jako zawodnik, jak i trener w swojej Akademii Carlsona Gracie. Jego spuścizna będzie żyła jeszcze przez wiele lat, ponieważ wiele światowych premierowych zespołów walczących bezpośrednio było powiązanych z linią Carlsona, takich jak Nova Uniao, American Top Team (ATT), Brazylijska Drużyna (BTT), Nova Geração i wielu inni.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

13 + 10 =